Kayıp Piramit

Kayıp Piramit - Ücretsiz online oyun! Kayıp Piramit oyununu ve diğer binlerce popüler oyunları kız, erkek, çocuk veya yetişkin, her yaş gurubu için KralOyun.com da bedava!

Responsive image
YAZAR
Mehmet Hamurcu
DOSYA BOYUTU
7,64 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786053064145

Kayıp Piramit harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Mehmet Hamurcu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mehmet Hamurcu'den Kayıp Piramit kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Antik Mısır’dan süregelen bir efsane: Kayıp Piramit Efsanesi...Her şey Firavun Unas’ın ölümsüzlük arzusuyla başlamıştı ve kardeşi Teti’nin ihanetiyle son bulacaktı. Tarihin seyrinin değişeceği o gün Güneş Tanrısı Ra kendini gösterdi ve Mısır’ın her köşesini bu kehanet ile inletti:“Firavun Unas şu andan itibaren yerin altında. Zamanı geldiğinde bir Âdem oğlu ve Havva kızı onu bu lanetten kurtaracak! Ona hak ettiği yer olan yer altı dünyasının kapısını açacak! Böylece Unas’ın ruhu hapis kaldığı yerden çıkacak. Çıkmadan önce bu iki insanı hak ettiği derecede onurlandıracak! Fakat unutmayın! Bu iki kişi seçildi. Kaderleri şu andan itibaren yazıldı!”Bu sözleri duyan halk dışarı çıktı ve gökyüzünde dört parçadan oluşan ve ortasında Unas’ın zihin okuma gücünü temsil eden gözün bulunduğu kutsal işareti gördü.(Tanıtım Bülteninden)  


Kayıp Piramit. Oldukça kaliteli görünen 2 kişilik macera oyunumuzda Esrarengiz ve bir o kadar da gizemli piramit içerisinde kalan kahramanlarımızı W,A,S,D ve yön tuşlarını kullanarak kontrol edin.