Güz Günü

Arzu Eylem Turan. Güçlü kadınlar acıyı daha derinden yaşarlardı. Dizlerinin üzerine değil yüksekten yere çakılmak gibi olurdu düşüşleri.

Responsive image
YAZAR
Arzu Eylem Turan
DOSYA BOYUTU
2,39 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786059813167

Güz Günü harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Arzu Eylem Turan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Arzu Eylem Turan'den Güz Günü kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Güçlü kadınlar acıyı daha derinden yaşarlardı.Dizlerinin üzerine değil yüksekten yere çakılmak gibi olurdu düşüşleri.Çünkü ruhlarının derinliğine inat kocaman ruhları bulutlara kadar ulaşırdı.Çok sevilmeyi hak ettiklerine inanırlar, ihaneti kabullenmezlerdi asla.Aşka değil sevgiye inanırdı onlar, zira gelip geçici olmamalıydı duygular.Net olmalıydı seven ve su gibi berrak.Dışından içini görebilmeliydi sevdiğinin.Puslu yaşanmışlıklarla yüzleşmek ve sisli geleceği kabullenmek yerine, her defasında yeniden başlayabilecek kadar sağlamdı yürekleri.Ve bir bedel varsa ödenecek, çoktan hazır olurlardı.Provasız yaşarlardı hep; ince, kırılgan ve zayıflık işlenmemişti genlerine. Rüzgar hangi yönden eserse essin yıkılmazlardı.Çünkü hayat ne kadar zorsa o kadar güzeldi.(Tanıtım Bülteninden)  


GÜZ GÜNÜ Bir sonbahar günüydü; yalnız ve solgun, Seyrettim ağaçları gözlerim dolgun. Nasıl teslim olmuştu tabiat kara, Veda etmekteydi ağaçlar yapraklara...