Tanrılar, Yeni Yaratıklar ve Amerikan Gecesi

Jim Morrison. Türkiye'nin 70'leri 90'lardır. Bu her şey gibi geç kalmış döneme kılavuzluk eden kitapların başında da o dönem Korsan Yayınları'ndan çıkmış Jim Douglas Morrison'ın coşkuyla yazdığı iki...

Responsive image
YAZAR
Jim Morrison
DOSYA BOYUTU
6,61 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059486347

Bir Tanrılar, Yeni Yaratıklar ve Amerikan Gecesi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Tanrılar, Yeni Yaratıklar ve Amerikan Gecesi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Jim Morrison tarafından yazılmıştır.


Türkiye’nin 70’leri 90’lardır. Bu her şey gibi geç kalmış döneme kılavuzluk eden kitapların başında da o dönem Korsan Yayınları’ndan çıkmış Jim Douglas Morrison’ın coşkuyla yazdığı iki büyük ölüm güncesi gelir : Amerikan Gecesive Tanrılar, Yeni Yaratıklar. Birbirinden değerli bu iki parçanın tek bir kitapta toplanması fikrine sıcak bakan Ogan Güner’in de 20 küsur yıl öncesinde olduğu gibi kolları sıvayarak SUB ile işe koyulmasıyla gördük ki heyecanımızdan, öfkemizden ve müziğimizden hiçbir şey eksilmemiş. Beceriksiz ama dünyayı değiştirecek olan bir sinema öğrencisinin dediği gibi: “Oyun öldüğünde Eğlenceye dönüşür.Seks öldüğünde Doruk Noktasına dönüşür.Bütün eğlenceler ölüm düşüncesini içerir.” (Tanıtım Bülteninden)   


...kılavuzluk eden kitapların başında da o dönem Korsan Yayınları'ndan çıkmış Jim Douglas Morrison'ın coşkuyla yazdığı iki büyük ölüm güncesi gelir : Amerikan Gecesi ve Tanrılar, Yeni Yaratıklar.