Cümlelerin Ortasındayım

İngilizce eğitimi alanında Türkiye?nin en zengin kaynağını sunan dersimizingilizce.com, ingilizce öğrenen ve öğreten binlerce kişiye hizmet sunuyor.

Responsive image
YAZAR
Fidan Arı
DOSYA BOYUTU
6,63 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052871980

PDF formatında Cümlelerin Ortasındayım. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Cümlelerin Ortasındayım kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Benim tekelimde misin Dünya?Bugün varım, yarın yokumSen düşün gerisini. En güzel şiirlerimi sen yokken yazdım.Varlığın değil, yokluğun beni var eden. İnsan umduğunu değil,Bulduğunu yaşarmış. Meğer dışarıdan ne güzel görünüyormuş her şey,Hayatın içinden çıkınca anladım. Şiir yazabilmek içinBir kağıt, bir kalem,Bir de sen lazım bana. Ters giden bir şeyler vardı,Gidişinden belliydi. Ve usulca fısıldadı zaman,‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’…. Zaman akıp gidiyor,Kendi cumhuriyetine. Aklım yine firarda,Cümlelerin ortasındayım. Gözlerim bir bulut gibi,Yağar gökyüzünden sana.Islan benim yağmurumda.(Tanıtım Bülteninden)  


Oğuz Grubu Türk Lehçelerinde Cümlelerin Mantıksal. Sebine Abid. Orta Doğu'dan Orta Asya'ya Farlı Bir Bakış. Abbas Karaağaçlı. Yeniyüzyıl Yayınları.